Skocz do zawartości

Welcome to EliteMT2 - Forum serwera
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Gdzie expic na danym lvl w EliteMT2?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
CrayMore

CrayMore

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
Witam.
Pokaże wam dziś gdzie ex-pić na danym lvl w EliteMT2.
Wiem że jest pełno takich poradników, lecz spotykam ostatnio ludzi którzy mnie się pytają gdzie ex-pić? (NP: http://imageshack.us...eztytuugnz.jpg/ albo : http://imageshack.us...7/21536774.jpg/)
Zaczynamy:

1-15 lvl Polecam ex-pić na pieskach,wilkach/ czasem niedźwiedziach . Ponieważ wypada z nich sporo sztabek, które mogą się przydać do wyrobu eq.
Rada: Po nabiciu 15 lvl powinniśmy za uzbieraną sumę yang (to powinno być około 20-40kk ) wy-bonować sobie eq (na 1lvl) Władować bony 10-20% na ezo i 1,5- 2kHP/ Najlepiej ładować w witala ponieważ to właśnie on spełnia główną role w ex-pieniu

15-50 lvl Po naszej przygodzie z pieskami należy wybrać się do wierzy ,,Hwang''(Chyba każdy wie gdzie jest położona ale tak dla nie ogarniętych, leży ona pośrodku doliny orków) (Dlatego wspomniałem o bonowaniu eq na ezo)
Po dostosowaniu się do moich rad powinniście dać tam rade (brać po 2-4 grupki, z lvl-em będą rosnąć) Polecam 3 spot, ponieważ najmniej jest tam noobków i pdludzia. Powinniśmy bez zbędnych przeszkód wy-ex-pić 50lvl z towarzyszącym nam niezłym lotem sztabek.

50-60 lvl Expienie na tych poziomach przynosi wiele zmian. Musimy się pożegnać z dobrym dropem sztabek i zarabiać na np. dropach. Ale jeśli chodzi o ex-pienie to idziemy do v1 (loch pająków oczywiście) Ilość ex-pa nie będzie zaskakująca...
Rada: Wojom, osobiście (a szczególnie metalom) radze exp-ić z boja, co jest raczej oczywiste... Innym klasom polecam tradycyjne ex pienie.

60-75 lvl Po prostu ex-pimy w v2. Drop taki jak w v1. nic ująć nic dodać. jedyna zmiana to większy exp.

75-95 lvl Idziemy do v1 Atlantyda, oczywiście przez portal umieszczony w m1. A nie przez pierścień, który wymaga odnas 85 lvl-a. Napewno, do rzeczy które nas zaskoczą należy bardzo duży exp i prawie zupełny brak graczy (ex pimy oczywiście na Sentnsu). Niestety wszystko ma wade więc Atlantyda też ma ... Nie zadowoli nas dropem!

95- 250lvl Wychodzimy z v1 i wchodzimy do nowego ,,świata'' - v2. Pierwsze potworki mają takie same lvl co w v1 ale leci za nich więcej expa, więc polecam je a przynajmniej do 100lvl (naj. spot: 1000,700) Potem przerzucamy się na ,,Czerwonych sentosu'' (są takie same ale są zabarwione lekko na kolor czerwony) Po 105lvl można przejść na spot Zinnów( 200,1000) (jeśli ktoś nie daje rady to siedzi na ,,Czerwonych sentosu'')

Na Duzych lvl-ach polecam szczerze starą sztuczkę tzw. ,,Cegła na spacje''. Na ponad 120 lvl idziemy do spotów Sentosu (normalnych) Spot :1000,700. Przetrzymójemy spacje i minimalizujemy (postać uderza automatycznie) Zaprogramowane botki atakują naszego bohatera lecz nie dją rady go zabić.


Poradnik jest dla graczy którzy niewiedzą gdzie expic. Więc nie biorę do serca komentarzy w typie: każdy to wie...

Poradnik jest moim dziełem i nie zezwalam na kopiowanie i edytowanie jego. (Poradnik by CrayMore and MLKPS)


Niezadowoleni, z konkretnymi powodami moga dac -
Nick: CrayMore
Klasa: Ninja
Frakcja: Archer
LVL: 104 +
Królestwo: ShinsooDołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users